logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
20 czerwca
twitCo zawdzięczamy Chińczykom w kwestii przeżyć kinowych?

Film który ma się pojawić w Chinach nie może promować ideologii LPG (są też różne inne wymogi, ale to jedna z podstawowych). Chiny są obecnie największym rynkiem kinowym świata (przeskoczyli USA), tak więc jeśli superprodukcja ma zarobić musi dostosować się do wymogów rynku chińskiego. Tak wiec jeśli chodzimy do kina na superprodukcję możemy mieć pewność, że nie będzie tam ostrej propagandowej sieczki LGBT, znanej np. z seriali Netflixa. Ogólnie mam wrażenie, że Żydzi, którzy stanowią trzon Kominformu, już się z tym pogodzili w tej akurat materii, zyski po prostu wygrały z ideologią :)

KOMENTUJ
19 czerwca
twitChińczycy żadnej wojny z Tajwanem prowadzić nie będą. Zdominują ich ekonomicznie tak, aby sami poprosili o powrót do macierzy.

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowanie gruntu

1. Niemcy + Rosja przebierają nogami, aby stworzyć jeden wspólny rynek od Władywostoku po Lizbonę.

2. Władzę w USA przejął Kominform (wszystkie kluczowe stolce ma diaspora), który zawsze miał słabość do Niemców. Nowa władza w USA jest skłonna zgodzić się na sojusz, ale chce mieć na niego lewary (decydujący głos jego istnienia).

3. Przeszkodą w tym związku jest Polska, która była za Trumpa używana jako klin, aby do sojuszu niemiecko-rosyjskiego nie doszło. A do tego cały czas istnieje groźba, że Duda, który ma dobre relacje z Cesarzem, wykona "zwrot Komorowskiego" (ku Chinom).

Realizacja

1. Rosjanie przygotowują akcję "Sowa i Przyjaciele 2" pod tytułem "wykradzione emaile". Nie ma znaczenia, czy emaile są fakem czy prawdą. Nie ma to znaczenia ponieważ liczy się odpalony wiatrak z gównem i to ile się przyklei. PiS wtedy szybko pęka, patrz pozbycie się Macierewicza, który był celem Kominformu.

2. Tubami propagandowymi (pudła rezonansowe) są wszystkie media Kominformu (TVN, Agora, Der Onet, Zetka .... ). Uruchamiani są wszyscy użyteczni idioci oraz pacynki, Tusk ma w tym układzie nowe zadania. Wykorzystywany jest potężny lewar w postaci ideologii LGBT (co już ma miejsce), w akcji bierze udział największy sojusznik Moskwy na Bliskim Wschodzie - Izrael (ma ogromny wpływ na media na całym świecie), pojawiają się "polskie obozy śmierci", 447 .....

CEL: obalenie rządu PiSu, albo jego pełna pacyfikacja (albo jego zmiękczenie), otwarcie drogi do Nowej Jałty i porozumienia USA-Niemcy-Rosja na nowych warunkach. W tym układzie Polska zgadza się na zakończenie wspierania Białorusinów, Bałtów i Ukrainy (koniec Międzymorza).

KOMENTUJ
18 czerwca
twitCzyżby chińska akcja dezinformacyjna w starym sowieckim stylu?

KOMENTUJ
17 czerwca
twitPlakat z chińskiego metra.

Nic dziwnego, że Chiny nie wpuszczają ideologii LPG i mediów Kominformu, do swojego kraju.

KOMENTUJ
16 czerwca
twitTylko tyle mają ...

Pax Sinica jest faktem.

KOMENTUJ
16 czerwca
twitCzy to będzie amerykański prezent dla Rosji za ich przejście na stronę Waszyngtonu?

KOMENTUJ
15 czerwca

KOMENTUJ