logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
20 czerwca
twitDiaspora mięknie ...

KOMENTUJ
20 czerwca
#USA

KOMENTUJ
20 czerwca

KOMENTUJ
20 czerwca
twitKominform vs USA

"Marsze równości" w USA (UWAGA +18)

1. Demoralizacja ...

KOMENTUJ
20 czerwca
twit
KOMENTUJ
19 czerwca
twitSzkoda, że cały czas Chińczycy się nie zdecydowali.

KOMENTUJ
19 czerwca

KOMENTUJ
19 czerwca
twitKominform vs. USA

Nie można już chyba bardziej opluć Afroamerykanów jak na następca Marcina L.Kinga wybrać pospolitego bandytę i dilera.

KOMENTUJ
19 czerwca

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowanie gruntu

1. Niemcy + Rosja przebierają nogami, aby stworzyć jeden wspólny rynek od Władywostoku po Lizbonę.

2. Władzę w USA przejął Kominform (wszystkie kluczowe stolce ma diaspora), który zawsze miał słabość do Niemców. Nowa władza w USA jest skłonna zgodzić się na sojusz, ale chce mieć na niego lewary (decydujący głos jego istnienia).

3. Przeszkodą w tym związku jest Polska, która była za Trumpa używana jako klin, aby do sojuszu niemiecko-rosyjskiego nie doszło. A do tego cały czas istnieje groźba, że Duda, który ma dobre relacje z Cesarzem, wykona "zwrot Komorowskiego" (ku Chinom).

Realizacja

1. Rosjanie przygotowują akcję "Sowa i Przyjaciele 2" pod tytułem "wykradzione emaile". Nie ma znaczenia, czy emaile są fakem czy prawdą. Nie ma to znaczenia ponieważ liczy się odpalony wiatrak z gównem i to ile się przyklei. PiS wtedy szybko pęka, patrz pozbycie się Macierewicza, który był celem Kominformu.

2. Tubami propagandowymi (pudła rezonansowe) są wszystkie media Kominformu (TVN, Agora, Der Onet, Zetka .... ). Uruchamiani są wszyscy użyteczni idioci oraz pacynki, Tusk ma w tym układzie nowe zadania. Wykorzystywany jest potężny lewar w postaci ideologii LGBT (co już ma miejsce), w akcji bierze udział największy sojusznik Moskwy na Bliskim Wschodzie - Izrael (ma ogromny wpływ na media na całym świecie), pojawiają się "polskie obozy śmierci", 447 .....

CEL: obalenie rządu PiSu, albo jego pełna pacyfikacja (albo jego zmiękczenie), otwarcie drogi do Nowej Jałty i porozumienia USA-Niemcy-Rosja na nowych warunkach. W tym układzie Polska zgadza się na zakończenie wspierania Białorusinów, Bałtów i Ukrainy (koniec Międzymorza).

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowania do Nowej Jałty - rosyjsko-amerykańskiego dealu.

Amerykanie zaczynają z Niemcami dociskać Polskę korzystając z lewara ideologii LGBT. To odpowiedź na wizytę ministra Rau w Pekinie i Turcji.

Ruszą na pewno 447 jeśli zaczniemy bliżej współpracować z Chinami ....

KOMENTUJ
18 czerwca
twitCzyżby chińska akcja dezinformacyjna w starym sowieckim stylu?

KOMENTUJ
18 czerwca

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPlaża w Arabii Saudyjskiej, są sojusznicy i są sojusznicy.

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPiS zaczął sprawiać problemy Kominformowi, kombinowanie z Chinami, Turcją, stały konflikt z Rosją, który wprowadza kłopoty w organizacji Nowej Jałty, dlatego diaspora, która teraz zarządza USA i Niemcy zdecydowały, że czas wpuścić kogoś kto bez szemrania będzie wykonywał polecenia.

Tusk nie ma wygrać wyborów dla PO, bo to niemożliwe, ale tyle ugryźć, aby PiS nie zdobył większości w kolejnych wyborach. Atak PiS będzie prowadził na PO, natomiast Hołownia ma udawać centrum, które po wyborach stworzy rząd z PO.

Spodziewam się ostrego grillowania LPG, bo to potężny ideologiczny lewar.

KOMENTUJ
17 czerwca

KOMENTUJ