logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
26 lipca
twitReakcja USA jest barometrem siły wpływów diaspory żydowskiej w tym kraju. Jeśli USA rzeczywiście uderzą w PiS będzie to oznaczało jedynie, że Żydzi aby przeforsować swoje są w stanie zagrozić nawet żywotnym interesom amerykańskim w Europie Środkowej. To byłby bardzo zły znak dla USA.

"Dziennikarz Onetu Andrzej Stankiewicz podał w programie "Stan po Burzy" nowe informacje w sprawie reakcji Amerykanów na ewentualne przegłosowanie ustawy "lex TVN". Według ustaleń dziennikarza, USA – za pośrednictwem Jarosława Gowina – wysłały prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu ultimatum w tej sprawie. Chodzi o rozmowę Gowina z amerykańską sekretarz handlu Giną Raimondo, w której lider Porozumienia miał usłyszeć bardzo mocną deklarację, że jeśli ustawa przeciw TVN zostanie przyjęta, to "Amerykanie zareagują bardzo drastycznie – nie wobec Polski i Polaków, a wobec liderów obozu władzy w Polsce".
– Choć prezes Kaczyński od dłuższego czasu nie chce spotykać się z Gowinem, lider Porozumienia rządowymi kanałami przekazał mu informację, że żarty się skończyły – mówił Stankiewicz."

KOMENTUJ
25 lipca
twitI w USA mają swoich braunów i jest to zapewne robota rosyjskich służb.

KOMENTUJ
25 lipca

KOMENTUJ
25 lipca
twitTymczasem Chińczycy ich nie kupują.

KOMENTUJ
24 lipca
twitKominform vs. Polska

KOMENTUJ
24 lipca
twitKominform vs. Polska

KOMENTUJ
24 lipca
twitNie wiem dlaczego, ale mam dziwne wrażenie, że obronę Bałtów będą testować białoruskie wojska, a jak się posypią, to zielone ludziki przyjdą z bratnią pomocą.

KOMENTUJ