logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
30 lipca
twitNamiestnik na Polskę został już oficjalnie przydzielony.

To nazwisko symbol, a jakie mogą być zadania?

1. Pilnowanie, aby Polska nie zrobiła "zwrotu Komorowskiego" (na Chiny).

2. Pudło rezonansowe lobby żydowskiego?

3. Wsparcie dla agendy Kominformu (ideologia LPG)?

4. Zwiększanie zależności od Niemiec (patrz punkt 3), które zostały głównym sojusznikiem USA w Europie, stolicą Trójmorza po wygranej diaspory w USA został Berlin (koncepcja Mitteleuropy).

5. Ocieplanie stosunków polsko-rosyjskich, diaspora jest przekonana, że w pełni kontroluje nie tylko lejce, ale i kaganiec Niemiec.

KOMENTUJ
29 lipca

KOMENTUJ
29 lipca
twitWiele osób często pyta dlaczego TVP jest tubą propagandową rządu?

To bardzo proste pytanie, otóż jakby nikt nie zauważył TVP zawsze było tubą propagandową rządu i to nie ma znaczenia kto rządzi. Kiedy PiS po raz pierwszy wygrał wybory i rozpoczął kontynuacją polityki premiera Olszewskiego na prezesa wybrano Andrzeja Urbańskiego (2007–2008), człowieka wielkich cnót i mądrości, który jako pierwszy prezes TVP w historii wprowadził tam .... pluralizm. W efekcie wystarczył rok, aby Kominform, który de facto rządzi umysłami Polaków (TVN, Agora, TokFM, Zet, RMF, Der Onet ....) zrobił z PiSu sieczkę i utrzymywał ten stan przez prawie 8 lat, aż Amerykanie zrobili stronnictwu niemieckiemu nagrania na żywo :)

Aby zobrazować Państwu, dlaczego TVP jest jaka jest, idealnie pasuje mi pewne porównanie, otóż PiS zachowuje się jak kundel, który z każdej strony jest pałowany. W 2007 roku kundel został tak obity, że z piskiem musiał opuścić budę, kiedy trochę podrósł wrócił na podwórko, lecz tym razem zamiast cierpliwie przyjmować na swój grzbiet kolejne razy zaczął boleśnie gryźć oprawców. Zszokowane stronnictwo niemieckie doszło do wniosku, że trzeba wybić mu zęby (likwidacja TVP Info). Tymczasem "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma" (koncesja dla jaczejki kominformu - TVN).

Niezmiennie od wielu lat uważam, że dzień usunięcia jaczejki Kominformu powinno być świętem narodowym, bo ludzie którzy przeszli pralnię TVN nie są już do odratowania, są to stracone pokolenia.
TVN jak najbardziej może nadawać, ale niech to robi z państw, których interesy realizuje - Berlin, Izrael, Moskwa, albo NY Brooklyn. Będzie wtedy gra w otwarte karty bez tej całej szopki.

Ireneusz P.Piotrzkowicz

KOMENTUJ
28 lipca

KOMENTUJ
28 lipca
twitPowoli widzimy, co znajduje się w tajnym załączniku do umowy niemiecko-amerykańskiej.

KOMENTUJ
28 lipca
twitKiedyś pokusiłem się o analizę propagandy Kominformu za pomocą serialu "Gambit królowej", dzisiaj serial z Polski.

Czego o Polsce i Polakach możemy się dowiedzieć z serialu Netflixa Rojst'97?
To, że głównym bohaterem tego "dzieła" nie jest jakiś facet tylko należąca do mniejszości etnicznej bardzo "postępowa" oficer z samiuśkiej stolnicy, gdzie powiew wiatru nowoczesności już na prawo i lewo ją przewiał, to jest w Netflixie oczywiste i tego tłumaczyć nie trzeba.

Cóż więc możemy się dowiedzieć o początku III RP kiedy to władzę nad tym zacofanym krajem przejęli światli ludzie nowego oświecenia pokroju Geremka, Wałęsy, Michnika, Kuronia oraz dobrana ekipa Kiszczaka i Jaruzelskiego.

1. Polacy chleją, chleją od rana, nie ma znaczenia, czy chleją przed robotą po robocie, chleją zawsze i wszędzie przy dowolnej okazji. Nie ma znaczenia, czy to intelektualista, dziennikarz, inżynier ... chleją wszyscy i zawsze. Nie potrafią nawet jeździć bez chlania, muszą przedtem walnąć kielonka.

2. Polacy w latach 90-tych nie potrafią złożyć żadnego zdania, nawet podrzędnie złożonego, bez użycia słów "chuj, kurwa, pierdol się, pizda, jebać". Przywitanie się starych kolegów w stylu "pierdol się ty chuju" jest czymś normalnym i świadczy jedynie o bardzo dobrych relacjach.

3. Polacy to naprawdę debile, rozkładają worki przeciwpowodziowe wszędzie, nie ma znaczenia miejsce, ważne żeby były :)

4. W Polsce nie istnieje coś takiego jak straż pożarna, służby porządkowe .... ludzie po powodzi tygodniami grzebią w śmieciach w oczekiwaniu na pomoc. Oczywiście w tym czasie reszta tych co ich nie zalało bawi się z dziwkami w hotelowej restauracji, przecież to oczywiste.

5. Marzeniem każdego intelektualisty nie jest kariera w dużym polskim mieście, ale tylko Berlin (Moskwa pewnie w trzecim sezonie), tam jest jutrzenka nowoczesności i kultury.

6. Jeśli ulegniesz nagłemu groźnemu wypadkowi pamiętaj, że będą cię wieźć do szpitala, który jest najbliższy twojej roboty, nie ważne czy jest to miejsce oddalone o dziesiątki km, czego tu nie rozumieć, przecież logiczne.

7. Szkoły. Tutaj wyjątkowo NetFlix odpuścił wątek gejowski, nie było ani jednej sceny prześladowań homoseksualistów, dziwne :) Oczywiście sama szkoła to kompletna degeneracja, jedynym tematem jest tylko kto kogo, albo jak zdobyć kasę używając wszystkich naturalnych otworów ciała. Oczywiście wszyscy "normalni" chcą z tego kurwidołka spieprzać, w domyśle pewnie kierunek Berlin.

8. Tak jak wcześniej wspomniałem NetFlix wyjątkowo pominął wątek gejowski, ale zadbał aby pojawił się niezwykle atrakcyjny wątek lesbijski. Jest tam tak cudownie reklamowany, że właściwie jeśli jakaś kobieta nie spróbuje, to właściwie tak jakby nigdy nie żyła :)

9. Nie ma bardziej zdegenerowanej społeczności w miasteczku niż ciągle czytający Biblię Jehowi, ich wodzowie wprawdzie nie piją i nie palą, ale ciężko o większe kanalie, Sodoma i Gomora to przy ich klubach dyskusyjnych Ciechocinek. Dobrze, że jest postępowa lesbijka z W-wy, która im tam paluszkiem pogrozi, że tak nie można.

10. Małe miasteczko to po prostu jeden wielki Twin Peaks, gdzie nie kopać tam szambo, nic dziwnego, że każdy mieszkaniec tej zapyziałem prowincji marzy, aby używając adekwatnych do serialu słów "spierdolić stąd czym prędzej do Berlina", gdzie jak wiadomo .. kultura i porządek. Nic o Moskwie, ale chyba to jeszcze nie ten etap urabiania gawiedzi.

11. Mała wskazówka dla wszystkich których marzeniem jest kariera w postępowym dziennikarstwie śledczym, pierwsza zasada jest taka, nigdy nie szukaj śladów i dowodów w gęstym lesie w dzień, najlepiej poczekaj aż zapadnie noc, a wtedy mały plecaczek z bateryjkami, ciepłe gacie na zmianę (na wypadek bagna), kisielek od mamusi przed wyjściem, latarka w dłoń i dopiero w ciemny las. No, ale to przecież oczywiste?

12. Nie ma chyba serialu NetFlixa bez pralni historycznej. Czego więc możemy się dowiedzieć z tego serialu, otóż tego, że Polacy przebrani w mundury rosyjskie wraz z Rosjanami tworzą obozy śmierci dla Niemców, doły wypełnione po brzegi kobietami, dziećmi, starcami .... kobiety są masowo gwałcone. Łza zaczyna się kręcić, a pięści aż się same cisną, aby ci Polacy w końcu za swoje "zbrodnie" odpowiedzieli, nic o przelewach :) (jeszcze). Niestety widzowie nie dowiedzieli się, że obozy śmierci i owszem były, ale na miejscu niemieckich tworzyli je polscy Żydzi (*) na polecenie Moskwy, i nie były tworzone dla Niemców, ale dla ostatnich żołnierzy II RP - AKowców, Wyklętych .... W efekcie katorżniczej "pracy" polskich Żydów w latach 1945-1956 roku do bezimiennych dołów wywieziono w latach 1945-1956 od 50 tys. do nawet 150 tys. Polaków, głównie z elit, którym jakimś cudem udało się przeżyć wojnę. Co ciekawe wśród żydowskich oprawców było wielu takich, których Polacy z narażeniem życia uratowali przed śmiercią.
Oczywiście żeby była jasność, w serialu Netflixa nie może zabraknąć prześladowanych przez Polaków Żydów, czyli najpierw ich z narażeniem życia ratują, a potem się nad nimi znęcają, czego tu nie rozumiecie?

Tak oto pralnia NetFlixa pracuje, aby żyło się wszystkim lepiej i dostatniej. Pół biedy, że to łykną lansowani przez Kominform ćwierćinteligenci w stylu Tokarczuk, czy Twardocha ... niestety obawiam się, że zasięg tej propagandówki będzie dużo szerszy.

* Kto organizował holokaust Polaków w latach 1945-1956. Najwyżej w hierarchii stał Jakub Berman, który podlegał bezpośrednio Moskwie (oprócz niego tylko inny polski Żyd - Minc miał czerwony telefon na Kreml). Bermanowi podlegał ledwo potrafiący się podpisać polski figurant Radkiewicz, a pod nim byli Menasze Grinszpan (Roman Romkowski), który nadzorował większość śledztw przy pomocy Goldberga, Fejgina i Fleischfarba.

Ireneusz P.Piotrzkowicz

KOMENTUJ