logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
20 czerwca

KOMENTUJ
20 czerwca
twitPowoli wykuwa się regionalny sojusz nastawiony na powstrzymywanie Rosji.

KOMENTUJ
20 czerwca
twitKominform vs. Polska

Kiedyś Niemcy (pewnie również Rosjanie też) przywozili kasę w torbach, ale potem zaczęli inwestować wyszukując "talenty", lans takich grafomanów jak Twardoch, czy Tokarczuk nie jest przypadkowa, do tego sponsorowanie tzw. fałszerzy holokaustu - Gross, Engelking, Grabowski ... Kluczem jest jednak robienie dużej polityki pod płaszczykiem ideologii LGBT, która umożliwia nie tylko wykorzystanie małolatów, ale przede wszystkim ich formatowanie. Nie zawsze to jednak wychodzi np. poseł Biedroń podczas jednej z konferencji wprost "wyśpiewał", że bierze pieniądze niemieckie i nie widzi w tym nic złego. Niemiecki wywiad BND nie był zapewne zadowolony z takiej inwestycji :) Można posła Biedronia lubić lub nie lubić, ale jedno jest pewne jest bardzo szczery

KOMENTUJ
19 czerwca
twitSzkoda, że cały czas Chińczycy się nie zdecydowali.

KOMENTUJ
19 czerwca
twit
KOMENTUJ
19 czerwca
twitRosyjska propaganda w praktyce ...

KOMENTUJ
19 czerwca

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowanie gruntu

1. Niemcy + Rosja przebierają nogami, aby stworzyć jeden wspólny rynek od Władywostoku po Lizbonę.

2. Władzę w USA przejął Kominform (wszystkie kluczowe stolce ma diaspora), który zawsze miał słabość do Niemców. Nowa władza w USA jest skłonna zgodzić się na sojusz, ale chce mieć na niego lewary (decydujący głos jego istnienia).

3. Przeszkodą w tym związku jest Polska, która była za Trumpa używana jako klin, aby do sojuszu niemiecko-rosyjskiego nie doszło. A do tego cały czas istnieje groźba, że Duda, który ma dobre relacje z Cesarzem, wykona "zwrot Komorowskiego" (ku Chinom).

Realizacja

1. Rosjanie przygotowują akcję "Sowa i Przyjaciele 2" pod tytułem "wykradzione emaile". Nie ma znaczenia, czy emaile są fakem czy prawdą. Nie ma to znaczenia ponieważ liczy się odpalony wiatrak z gównem i to ile się przyklei. PiS wtedy szybko pęka, patrz pozbycie się Macierewicza, który był celem Kominformu.

2. Tubami propagandowymi (pudła rezonansowe) są wszystkie media Kominformu (TVN, Agora, Der Onet, Zetka .... ). Uruchamiani są wszyscy użyteczni idioci oraz pacynki, Tusk ma w tym układzie nowe zadania. Wykorzystywany jest potężny lewar w postaci ideologii LGBT (co już ma miejsce), w akcji bierze udział największy sojusznik Moskwy na Bliskim Wschodzie - Izrael (ma ogromny wpływ na media na całym świecie), pojawiają się "polskie obozy śmierci", 447 .....

CEL: obalenie rządu PiSu, albo jego pełna pacyfikacja (albo jego zmiękczenie), otwarcie drogi do Nowej Jałty i porozumienia USA-Niemcy-Rosja na nowych warunkach. W tym układzie Polska zgadza się na zakończenie wspierania Białorusinów, Bałtów i Ukrainy (koniec Międzymorza).

KOMENTUJ
18 czerwca
twitJak wypompować z Rosji reszki technologii i doprowadzić do bankructwa. Zemsta Chińczyków za wiek upokorzeń. Lubię to!

KOMENTUJ
18 czerwca
twitZadania zlecone, czy użyteczny idiota?

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowania do Nowej Jałty - rosyjsko-amerykańskiego dealu.

Amerykanie zaczynają z Niemcami dociskać Polskę korzystając z lewara ideologii LGBT. To odpowiedź na wizytę ministra Rau w Pekinie i Turcji.

Ruszą na pewno 447 jeśli zaczniemy bliżej współpracować z Chinami ....

KOMENTUJ
18 czerwca
twitKażdy powód jest dobry ....

KOMENTUJ
18 czerwca
twitRosja przerżnęła wojnę z Turcją (Armenia vs. Azerbejdżan). Azerowie mogą robić co chcą, bo Turcja stała się gwarantem ich bezpieczeństwa.

KOMENTUJ
18 czerwca

KOMENTUJ