logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
29 lipca
twitSłowny jak Gowin

KOMENTUJ
29 lipca
twitKominform vs. Polska

Nowe słówka w słowniczku postępu - praca seksualna, pracownica seksualna.

Nie dość że ciemnogród, to jeszcze ostracyzm, za co do cholery :)

KOMENTUJ
29 lipca
twitWiele osób często pyta dlaczego TVP jest tubą propagandową rządu?

To bardzo proste pytanie, otóż jakby nikt nie zauważył TVP zawsze było tubą propagandową rządu i to nie ma znaczenia kto rządzi. Kiedy PiS po raz pierwszy wygrał wybory i rozpoczął kontynuacją polityki premiera Olszewskiego na prezesa wybrano Andrzeja Urbańskiego (2007–2008), człowieka wielkich cnót i mądrości, który jako pierwszy prezes TVP w historii wprowadził tam .... pluralizm. W efekcie wystarczył rok, aby Kominform, który de facto rządzi umysłami Polaków (TVN, Agora, TokFM, Zet, RMF, Der Onet ....) zrobił z PiSu sieczkę i utrzymywał ten stan przez prawie 8 lat, aż Amerykanie zrobili stronnictwu niemieckiemu nagrania na żywo :)

Aby zobrazować Państwu, dlaczego TVP jest jaka jest, idealnie pasuje mi pewne porównanie, otóż PiS zachowuje się jak kundel, który z każdej strony jest pałowany. W 2007 roku kundel został tak obity, że z piskiem musiał opuścić budę, kiedy trochę podrósł wrócił na podwórko, lecz tym razem zamiast cierpliwie przyjmować na swój grzbiet kolejne razy zaczął boleśnie gryźć oprawców. Zszokowane stronnictwo niemieckie doszło do wniosku, że trzeba wybić mu zęby (likwidacja TVP Info). Tymczasem "Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma" (koncesja dla jaczejki kominformu - TVN).

Niezmiennie od wielu lat uważam, że dzień usunięcia jaczejki Kominformu powinno być świętem narodowym, bo ludzie którzy przeszli pralnię TVN nie są już do odratowania, są to stracone pokolenia.
TVN jak najbardziej może nadawać, ale niech to robi z państw, których interesy realizuje - Berlin, Izrael, Moskwa, albo NY Brooklyn. Będzie wtedy gra w otwarte karty bez tej całej szopki.

Ireneusz P.Piotrzkowicz

KOMENTUJ
28 lipca
twitA jednak Pacanowo.

Najgłupsi zawsze byli wykorzystywani do brudnej politycznej gry, ale żeby dorosły, ponoć niegłupi facet dawał się tak wykorzystywać ....

KOMENTUJ
28 lipca

KOMENTUJ
28 lipca

KOMENTUJ