logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
18 czerwca
twitDyskryminacja pozostałych 69 płci :)

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPlaża w Arabii Saudyjskiej, są sojusznicy i są sojusznicy.

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPiS zaczął sprawiać problemy Kominformowi, kombinowanie z Chinami, Turcją, stały konflikt z Rosją, który wprowadza kłopoty w organizacji Nowej Jałty, dlatego diaspora, która teraz zarządza USA i Niemcy zdecydowały, że czas wpuścić kogoś kto bez szemrania będzie wykonywał polecenia.

Tusk nie ma wygrać wyborów dla PO, bo to niemożliwe, ale tyle ugryźć, aby PiS nie zdobył większości w kolejnych wyborach. Atak PiS będzie prowadził na PO, natomiast Hołownia ma udawać centrum, które po wyborach stworzy rząd z PO.

Spodziewam się ostrego grillowania LPG, bo to potężny ideologiczny lewar.

KOMENTUJ
17 czerwca
twitKominform vs. USA

KOMENTUJ
17 czerwca
twitKiedy u nas?

KOMENTUJ
17 czerwca
twitPlakat z chińskiego metra.

Nic dziwnego, że Chiny nie wpuszczają ideologii LPG i mediów Kominformu, do swojego kraju.

KOMENTUJ
17 czerwca
twitWiele osób zadaje pytanie, co jest złego w tym, że w Polsce wprowadzana jest nowa neomarksistowska ideologia, która zmienia dawną kulturę chrześcijańską na nową, "postępową", nazywaną czasami antychrześcijańską lub po prostu antykulturą.

W związku z tym, że wkrótce opublikuję w formie książkowej 2-3 rozdziały z książki której premierę zapowiadałem za kilka lat, już teraz podzielę się z Państwem kilkoma przemyśleniami.

Kiedy Japończycy zaatakowali Pearl Harbor do miejsc werbunku zgłaszali się wszyscy, nie miało znaczenia, czy to prowincja, miasto ... każdy Amerykanin uznał, że to jego obowiązek. Jeszcze podczas wojny w Korei było podobnie ... Jednak już w latach 60-tych w wyniku wspieranych przez Sowietów zmian ideologicznych w USA stało się coś dziwnego, żołnierze wyruszający na front stali się dla studentów wrogami, a w najlepszym wypadku żałosnymi ofiarami zbrodniczego systemu, zamiast amerykańskich flag pojawiły się, jeszcze nieśmiało, flagi Wietkongu ....
Jak to się stało? Sowieci zdobyli najpierw przyczółki na uniwersytetach, w epoce telewizji nie trudno było z czasem zdobyć miasta .... oczywiście nie próbowano zmieniać "starych", formatowanie mózgów zaczęto robić "małolatom".

Kiedy samoloty wbiły się w wieże WTC zgadnijcie Państwo które protesty były najgłośniejsze.
USA zaczęły gnić od wewnątrz nie tylko w miastach, ale i na prowincji. Nie ma chyba takiego drugiego kraju, którego obecna "elita" tak mocno nienawidziłaby swojej własnej tradycji i osiągnięć.
Zindoktrynowani miłośnicy antykultury, aby wzmocnić przekaz podpierają swoje poglądy np. samobójstwami nastolatków, ale już nie dodają, że tylko w USA liczba tych samobójstw w latach 60-tych była trzykrotnie mniejsza!!!
Miłośnicy antykultury dużo też piszą o Afroamerykanach, ale to właśnie czarni mieszkańcy USA stali się ich pierwszą ofiarą, zniszczyli im Kościoły, które były spoiwem ich rodzin, a czarnych chłopaków zaczęły wychowywać gangi .... a ostatnio okrzyknęli pospolitego bandziora nowym Martinem L. Kingiem. Czy można bardziej poniżyć Czarnych, którzy już w latach 60-tych zdobyli sobie szacunek nie tylko w fabrykach, ale i wśród białych kolegów - żołnierzy.

Kiedy zdemoralizowana starożytna Grecja oddawała się bez walki, w ich pojęciu barbarzyńskiemu Rzymowi, już mało kogo to interesowało, być może nawet niektórzy mieszkańcy poczuli z tego powodu ulgę. I pomyśleć, że chodzi o państwo, które było w stanie kiedyś pokonać największe imperium ówczesnego świata - Persję.

J.Bartosiak w jednym z wykładów w prosty sposób dał znakomity przykład, jak istotna jest "Kultura" mówiąc o mongolskich wojskach które przetoczyły się przez świat, zniszczyły wszystkich przeciwników ... a następnie jak szybko się pojawiły, tak szybko zniknęły.

Jeśli nie powstrzymamy tej zarazy wkrótce nie będzie żadnego sensu tworzenia jakiejś Armii Nowego Wzoru. Przestrzegam, uczulam, proszę.

KOMENTUJ
16 czerwca
twitKominform vs. Polska

Po ministrze i kuratorzy przestają się bać Kominformu.

KOMENTUJ
16 czerwca
twitKominform vs. USA

KOMENTUJ
16 czerwca
twitKominform vs. Niemcy

KOMENTUJ
16 czerwca
twitKominform vs. Polska

Pytanie, kto go do tego zmusił? .... jak nic Polacy.

KOMENTUJ
16 czerwca
twitKominform vs. Polska

Jak nic niedługo wszystkie kominformowskie media na świecie będą pisać, jak to Piłsudskiemu udało się wygrać wybory w Niemczech w 1933 roku. To niestety nie jest żart.

KOMENTUJ
16 czerwca
twitKominform vs. Polska

Rosja zawsze mogła liczyć na polskich Żydów z Wyborczej, do końca wierni.

Z cyklu przygotowania do resetu USA - Rosja.

KOMENTUJ