logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
20 czerwca
twitKominform vs USA

"Marsze równości" w USA (UWAGA +18)

1. Demoralizacja ...

KOMENTUJ
20 czerwca
twit
KOMENTUJ
20 czerwca
twitKominform vs. Polska

KOMENTUJ
20 czerwca
twitCo zawdzięczamy Chińczykom w kwestii przeżyć kinowych?

Film który ma się pojawić w Chinach nie może promować ideologii LPG (są też różne inne wymogi, ale to jedna z podstawowych). Chiny są obecnie największym rynkiem kinowym świata (przeskoczyli USA), tak więc jeśli superprodukcja ma zarobić musi dostosować się do wymogów rynku chińskiego. Tak wiec jeśli chodzimy do kina na superprodukcję możemy mieć pewność, że nie będzie tam ostrej propagandowej sieczki LGBT, znanej np. z seriali Netflixa. Ogólnie mam wrażenie, że Żydzi, którzy stanowią trzon Kominformu, już się z tym pogodzili w tej akurat materii, zyski po prostu wygrały z ideologią :)

KOMENTUJ
20 czerwca
twitKominform vs. Polska

Kiedyś Niemcy (pewnie również Rosjanie też) przywozili kasę w torbach, ale potem zaczęli inwestować wyszukując "talenty", lans takich grafomanów jak Twardoch, czy Tokarczuk nie jest przypadkowa, do tego sponsorowanie tzw. fałszerzy holokaustu - Gross, Engelking, Grabowski ... Kluczem jest jednak robienie dużej polityki pod płaszczykiem ideologii LGBT, która umożliwia nie tylko wykorzystanie małolatów, ale przede wszystkim ich formatowanie. Nie zawsze to jednak wychodzi np. poseł Biedroń podczas jednej z konferencji wprost "wyśpiewał", że bierze pieniądze niemieckie i nie widzi w tym nic złego. Niemiecki wywiad BND nie był zapewne zadowolony z takiej inwestycji :) Można posła Biedronia lubić lub nie lubić, ale jedno jest pewne jest bardzo szczery

KOMENTUJ
19 czerwca
twitKominform vs. Polska

Dla Kominformu najczęściej nieświadomie pracują użyteczni idioci.

KOMENTUJ
19 czerwca
twitPo Francji, Belgii, USA, Danii również Szwecja musi wysłać wojsko do pacyfikacji czarnych i islamskich gett.
Kalifaty tuż tuż.

KOMENTUJ
19 czerwca
twitKominform vs. USA

Nie można już chyba bardziej opluć Afroamerykanów jak na następca Marcina L.Kinga wybrać pospolitego bandytę i dilera.

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowanie gruntu

1. Niemcy + Rosja przebierają nogami, aby stworzyć jeden wspólny rynek od Władywostoku po Lizbonę.

2. Władzę w USA przejął Kominform (wszystkie kluczowe stolce ma diaspora), który zawsze miał słabość do Niemców. Nowa władza w USA jest skłonna zgodzić się na sojusz, ale chce mieć na niego lewary (decydujący głos jego istnienia).

3. Przeszkodą w tym związku jest Polska, która była za Trumpa używana jako klin, aby do sojuszu niemiecko-rosyjskiego nie doszło. A do tego cały czas istnieje groźba, że Duda, który ma dobre relacje z Cesarzem, wykona "zwrot Komorowskiego" (ku Chinom).

Realizacja

1. Rosjanie przygotowują akcję "Sowa i Przyjaciele 2" pod tytułem "wykradzione emaile". Nie ma znaczenia, czy emaile są fakem czy prawdą. Nie ma to znaczenia ponieważ liczy się odpalony wiatrak z gównem i to ile się przyklei. PiS wtedy szybko pęka, patrz pozbycie się Macierewicza, który był celem Kominformu.

2. Tubami propagandowymi (pudła rezonansowe) są wszystkie media Kominformu (TVN, Agora, Der Onet, Zetka .... ). Uruchamiani są wszyscy użyteczni idioci oraz pacynki, Tusk ma w tym układzie nowe zadania. Wykorzystywany jest potężny lewar w postaci ideologii LGBT (co już ma miejsce), w akcji bierze udział największy sojusznik Moskwy na Bliskim Wschodzie - Izrael (ma ogromny wpływ na media na całym świecie), pojawiają się "polskie obozy śmierci", 447 .....

CEL: obalenie rządu PiSu, albo jego pełna pacyfikacja (albo jego zmiękczenie), otwarcie drogi do Nowej Jałty i porozumienia USA-Niemcy-Rosja na nowych warunkach. W tym układzie Polska zgadza się na zakończenie wspierania Białorusinów, Bałtów i Ukrainy (koniec Międzymorza).

KOMENTUJ
18 czerwca
twitPrzygotowania do Nowej Jałty - rosyjsko-amerykańskiego dealu.

Amerykanie zaczynają z Niemcami dociskać Polskę korzystając z lewara ideologii LGBT. To odpowiedź na wizytę ministra Rau w Pekinie i Turcji.

Ruszą na pewno 447 jeśli zaczniemy bliżej współpracować z Chinami ....

KOMENTUJ
18 czerwca
twitWiele osób zadaje pytanie, co jest złego w tym, że w Polsce wprowadzana jest nowa neomarksistowska ideologia, która zmienia dawną kulturę chrześcijańską na nową, "postępową", nazywaną czasami antychrześcijańską lub po prostu antykulturą.

W związku z tym, że wkrótce opublikuję w formie książkowej 2-3 rozdziały z książki której premierę zapowiadałem za kilka lat, już teraz podzielę się z Państwem kilkoma przemyśleniami.

Kiedy Japończycy zaatakowali Pearl Harbor do miejsc werbunku zgłaszali się wszyscy, nie miało znaczenia, czy to prowincja, miasto ... każdy Amerykanin uznał, że to jego obowiązek. Jeszcze podczas wojny w Korei było podobnie ... Jednak już w latach 60-tych w wyniku wspieranych przez Sowietów zmian ideologicznych w USA stało się coś dziwnego, żołnierze wyruszający na front stali się dla studentów wrogami, a w najlepszym wypadku żałosnymi ofiarami zbrodniczego systemu, zamiast amerykańskich flag pojawiły się, jeszcze nieśmiało, flagi Wietkongu ....
Jak to się stało? Sowieci zdobyli najpierw przyczółki na uniwersytetach, w epoce telewizji nie trudno było z czasem zdobyć miasta .... oczywiście nie próbowano zmieniać "starych", formatowanie mózgów zaczęto robić "małolatom".

Kiedy samoloty wbiły się w wieże WTC zgadnijcie Państwo które protesty były najgłośniejsze.
USA zaczęły gnić od wewnątrz nie tylko w miastach, ale i na prowincji. Nie ma chyba takiego drugiego kraju, którego obecna "elita" tak mocno nienawidziłaby swojej własnej tradycji i osiągnięć.
Zindoktrynowani miłośnicy antykultury, aby wzmocnić przekaz podpierają swoje poglądy np. samobójstwami nastolatków, ale już nie dodają, że tylko w USA liczba tych samobójstw w latach 60-tych była trzykrotnie mniejsza!!!
Miłośnicy antykultury dużo też piszą o Afroamerykanach, ale to właśnie czarni mieszkańcy USA stali się ich pierwszą ofiarą, zniszczyli im Kościoły, które były spoiwem ich rodzin, a czarnych chłopaków zaczęły wychowywać gangi .... a ostatnio okrzyknęli pospolitego bandziora nowym Martinem L. Kingiem. Czy można bardziej poniżyć Czarnych, którzy już w latach 60-tych zdobyli sobie szacunek nie tylko w fabrykach, ale i wśród białych kolegów - żołnierzy.

Kiedy zdemoralizowana starożytna Grecja oddawała się bez walki, w ich pojęciu barbarzyńskiemu Rzymowi, już mało kogo to interesowało, być może nawet niektórzy mieszkańcy poczuli z tego powodu ulgę. I pomyśleć, że chodzi o państwo, które było w stanie kiedyś pokonać największe imperium ówczesnego świata - Persję.

Jacek Bartosiak w jednym z wykładów w prosty sposób dał znakomity przykład, jak istotna jest "Kultura" mówiąc o mongolskich wojskach które przetoczyły się przez świat, zniszczyły wszystkich przeciwników ... a następnie jak szybko się pojawiły, tak szybko zniknęły.

Jeśli nie powstrzymamy tej zarazy wkrótce nie będzie żadnego sensu tworzenia jakiejś Armii Nowego Wzoru. Przestrzegam, uczulam, proszę.

Ireneusz Piotr Piotrzkowicz

KOMENTUJ