logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
1 sierpnia
twitPolacy kochają gesty, a ilu odpowiedzialnych za np. rzeź Woli została ukarana przez władze niemieckie .... tutaj cisza.
Za ludobójstwo w Namibii Niemcy zapłacą odszkodowanie. Rosjanie wiadomo za swoje ludobójstwo wobec Polaków nigdy nie zapłacą, Niemcy jak widać też.

KOMENTUJ
20 lipca
twitNie tylko Konfederacja i PO nie chce ustawy anty 447, ale również żydowskie lobby w USA.

KOMENTUJ
12 lipca
twitKominform vs. Polska

Gierek z Gomułką obracają się w grobach.

KOMENTUJ
11 lipca
twitKominform vs. Polska

Jedwabne, komentarz do jednego z postów

Proszę sobie wyobrazić, że jest Pan synem pracownika poczty w mieście X, w którym okupację Rosjanie rozpoczęli już od 17 września 1939 roku i trwała ona aż do 22 czerwca 1941 roku.
Kiedy weszli Rosjanie Żydzi wylegli na ulicę i witali ich jak wyzwolicielu spod polskiej okupacji, potem przyjechali Niemcy, i również ich witali, ale zdecydowanie mniej wylewnie. Kiedy Niemcy już wyjechali Żydzi z Pana miejscowości zaczęli swoją kolaborację z Rosjanami. Zaczęły się łapanki i wywózki, do 22 czerwca 1941 roku dzięki żydowskim sąsiadom wywieziono w nieznanym kierunku całą inteligencję, od proboszcza, sołtysa, właściciela sklepu, nauczycieli, po policjantów i rodziny wojskowych ..... Panu się udało, bo kiedy przyszli Żydzi z NKWD był Pan u sąsiadów, którzy schowali Pana w ziemiance, gdzie przesiedział Pan resztę dnia. Wrócił Pan do domu, ale tam już nie było nikogo. Jedynie stary Żyd właściciel sklepu prosił innych Żydów, aby tego nie robili, przecież ci Polacy nikomu nic nie zrobili, a to co robią jest czystym złem .... nie pomogło, a jego jako właściciela sklepiku wsadzili do bydlęcego wagonu i wywieźli na śmierć na wschód razem z Polakami.
Kiedy 22 czerwca 1941 roku weszli Niemcy spędzili wszystkich Żydów i powiedzieli tym co przetrwali żydowsko-sowieckie rządy możecie osądzić winnych ......
I stała się rzecz nieprawdopodobna, ludzie którzy przez swoich sąsiadów Żydów stracili często całe rodziny nie zrobili nic, i Niemcy resztę musieli zrobić sami.
Warto się zastanowić, czy każdy był aż tak silny, aby nie zrobić nic. Dzisiaj łatwo jest oceniać, straciłeś całą rodzinę, która być może nigdy nie wróci po prostu tak po chrześcijańsku ..... przebacz.

Ireneusz P.Piotrzkowicz

KOMENTUJ
6 lipca
twitGross jest znanym fałszerzem Holokaustu, który jest akceptowany przez Żydów. Tworzy to niebezpieczny precedens, skoro Żydzi nie mają nic przeciwko fałszowaniu historii Holokaustu, to dają w ten sposób zielone światło innym pseudo historykom na świecie.

KOMENTUJ