logo
Email Hasło
Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
9 czerwca

Panika wśród jEuropejczyków :)

Pan były agent średnio orientuje się w tym co się dzieje, ale to nie oznacza, że gada tylko bzdury lub półprawdy:
1. Rosja panicznie boi się Chin - TAK to prawda.
2. Rosja jest geopolityczym wrogiem Chin - TAK to prawda, choć w PL geotytani twierdzą co innego, DJB też już się powoli uczy :)
3. Rosji nie wypaliła akcja 3 dniowa impreza na Ukrainie, bo po tym miała być szybka Jałta 2.0/Reset 2.0. Tego Pan agent nie wie.
4. Nie 1 mln km2 okupuje Rosja chińskich terenów, ale wg. danych chińskich >3 mln km2, z moich wyliczeń >2 mln km2, w tym odcięcie Mandżurii Zach od Mandżurii Wsch, kluczowej dla rozwoju tej prowincji.
5. Co ćwiczą wojska lądowe Chin? Atak na Syberię - Tak, to prawda, ale ćwiczą przede wszystkim przyjście na ratunek Kazachstanowi! To powinno nas zainteresować i tego klauna w Kijowie.
6. Czy Chiny pomagają Rosji materiałowo wygrać wojnę, nie, to popularny mit, gdyby pomagały Ukraina zostałaby zmiażdżona. I tutaj pojawia się najciekawsze pytanie w tej układance, dlaczego Chiny chcą uratować Ukrainę i nie chcą wygranej Rosji, tego Pan agent nie rozumie.
7. Czy Chiny przejmują rosyjską gospodarkę? Nie, Moskwa tak jak może stara się blokować Chińczyków. Pekin jednak jest bardzo ostrożny w inwestycjach w Rosję, doskonale wiedzą, że Reset 2.0/Jałta 2.0 rosyjsko-amerykańska jest pewna, pytanie jest tylko jedno - kiedy to nastąpi.

Pomimo dużych braków w wiedzy bardzo dobrze, że taki głos się pojawia. Ogólnie wszyscy jeuropejczycy i Amerykanie są spanikowani tym, że Rosja słabnie, dlatego Zachód robi wszystko, aby Moskwa tej wojny nie przegrała, stąd jest zaciskanie pętli wokół ukraińskiej szyi.

Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 9 czerwca

  Kto przoduje w dronach bojowych ...? Wideo
  Chiny i Argentyna odnowiły umowę swapową na waluty o wartości 130 miliardów juanów (około 18,28 miliarda dolarów amerykańskich)
  Tęczowa sekta to nie tylko okaleczanie dzieci, ale również gigantyczne pieniądze z porno i aborcji Tekst
  Peter Zeihan mówi półprawdy, ale warto wysłuchać Wideo
  R.Sikorski po słynnym wpisie o Nord Stream odlatuje coraz bardziej ..., albo jest to prowokacja
  Ciekawe ustalenia
  Czyli jednak w 24h
  Dochodzenie Reuters'a ujawniło, że wojsko amerykańskie uruchomiło podczas pandemii tajny program mający na celu zdyskredytowanie wysiłków medycznych Chi
  Sporo zmiana u francuskich Żydów Wideo
  Nieźle oddaje obecną sytuację :) Wideo
  Prezydent Chin Xi Jinping powiedział w kwietniu 2023 r. na spotkaniu z szefową Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen, że Stany Zjednoczone próbują sprowokować Chiny do ataku na Tajwan - podaje „Financial Times”
  Trwają przygotowania do 6 dniowej wizyty polskiej delegacji w Pekinie ....
  Rosjanom pozostało 7 km do odcięcia głównego szlaku zaopatrzenia Sił Zbrojnych Ukrainy w Donbasie – twierdzi Bild
  Polityka USA wobec PL pod tym względem bez zmian
  "Morawiecki kandydatem PiS na prezydenta? Kaczyński zabrał głos" - katastrofalny pomysł z tym Morawieckim