logo
Email Hasło
Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
16 kwietnia

2 nawigatorów + architekt dali twarz tezie, że >50 tonowy samolot lecąc z prędkością >220 km/2 rozwala się na tysiące części z powodu czubka może 200 kg brzozy

2 nawigatorów + architekt dali twarz tezie (inżynierowie najwyraźniej odmówili, co dziwne nie jest), że >50 tonowy samolot lecąc z prędkością >220 km/2, przypomnę, energia kinetyczna zależy od masy i kwadratu prędkości ciała! rozwala się na tysiące części z powodu czubka może 200 kg brzozy. Jest to wiedza z 1 i 2 klasy szkoły podstawowej. Teoretycznie dla każdego Polaka powinno to być jasne, że 50 tonowy samolot lecąc z taką prędkością mając taką energię kinetyczną zetnie taki czubek delikatnego w końcu drzewa, a piloci samolotu mogą nawet nie zauważać, że coś ścieli. Tych dwóch nawigatorów + architekt zaczęli dodawać coś do raportu, równie dobrze mogli wziąć uwagi od pracowników linii lotniczej, nie są to specjaliści od katastrof lotniczych czy fizyki. Ogólnie żal mi tych ludzi, że dali się tak łatwo wykorzystać do tej maskirowki. W komentarzu dziennikarz twierdzi, że na katastrofach lotniczych nie zna się inżynier silników lotniczych, fizyk doświadczalny .... a zna się nawigator, który sprowadza samoloty na ziemię i architekt, naprawdę dobre, dobre :) Kolejna sprawa, ofiary miały obrażenie typowe dla wypadków tego typu, nie miały śladów eksplozji, bo te ładunki miały jedynie precyzyjnie odciąć skrzydło, a nie urwać wszystkim głowy.
Amerykańskie TVNy (TVP) z uporem maniaka dalej tysięczny raz powtarzają, że tytanowa brzoza o monstrualnych rozmiarach była przyczyną katastrofy. O Katyniu Amerykanie przypomnieli sobie w 1952 roku kiedy z ruSSkimi już się pokłócili, a wcześniej kazali nam spierdalać. Smoleńsk dzisiaj najwyraźniej przeszkadza w dogadaniu tematów, skoro tak bardzo amerykańskim TVNom zależy, aby zrobić z wszystkich Polaków niedouczonych kretynów.
Załóżmy, że tytanową brzozę o monstrualnych rozmiarach można kupić w każdej sklepie z brzozami i rzeczywiście była ona przyczyną katastrofy, to nie powinno być problemu z uzyskaniem od Amerykanów wysokiej rozdzielczości animacjami z satelitarnej obserwacji tego lotniska, które m.in. służyło do przemytu broni. Skoro TVNy mają takie dojścia niech spróbują to załatwić :) Oczywiście będzie jak z Katyniem, Amerykanie znajdą te materiały kiedy znowu się pokłócą z ruSSkimi, co jest bardzo mało prawdopodobne.

Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 16 kwietnia

  Artykuł marny, bo autor nie wie, że Chińczycy mają w dupie amerykańskie sankcje, bo na roSSję mają swoje
  "Azja Środkowa: Chiny wyprzedziły Rosję w handlu z państwami regionu" - Chiny vs. RoSSja - Chiny górą!
  „Zaniechanie budowy CPK w terminie, może kosztować NAS wojnę i być może utratę części terytorium…” Mark Budzisz
  Trwają przygotowania do wizyty Polaków w Pekinie, jak nic niedługo znajdą broń chemiczną Saddama :)
  "W Krakowie-Balicach utorzono stałą bazę amerykańskich sił specjalnych" - jest baza :)
  Bardzo dobrze, że taki ranking powstał, ponieważ rodzice wiedzą, gdzie tęczowa sekta ciała najprężniej i gdzie nie posyłać swoich dzieci