logo
Email Hasło
Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
25 lutego

Wyjaśniło się, jak niemiecko-amerykański propagandowy team (Spiegel + wywiad USA) chce Chińczyków wmiksować w irańskie drony

Wyjaśniło się, jak niemiecko-amerykański propagandowy team (Spiegel + wywiad USA) chce Chińczyków wmiksować w irańskie drony. Czyli jak Rosjanie odpala produkcję irańskich dronów u siebie i zaczną nękać nimi Ukrainę, to wtedy niemiecko-amerykańska machina propaganda ogłosi, że są to chińskie drony.

Według niemiecko-amerykańskich źródeł Moskwa miała rozmawiać z Pekinem w sprawie dostaw 100 dronów ZT-180, rzekomo produkowanych przez firmę Bingo z Xianu. Technikalia zbliżone do irańskich. Jak się jednak okazuje, firma Bingo, która nie ma nawet strony, nie ma ofercie czegoś takiego jak dron ZT-180.

Gdzie się jeszcze niemiecko-amerykański team fake newsowy wywalił? Niby firma Bingo zamierza "sfałszować dokumenty przewozowe, aby części (...) wydawały się być zamiennikami dla lotnictwa cywilnego". Tak się pytam, po jaką cholerę robić cyrk z fałszowaniem dokumentów, jak można po prostu dowieźć drony na granice i przekazać stronie rosyjskiej. Równie dobrze mogli napisać, że drony będą płynąć przez porty amerykańskie :)

Sam fakt, że niemiecko-amerykański wywiad pracuje nad takim fake newsami nie dziwi, zastanawia najbardziej cel i czas wypuszczenia, bo te fake newsy pojawiły się w tym samym czasie co 12 punktowy plan pokojowy Pekinu. Co istotne, Zełeński natychmiast zdementował te fake newsy. Jeśli jednak amerykańsko-niemiecka propaganda odpowiednio podgrzeje temperaturę nienawiści do Chin mocno to utrudni ukraińskie rozmowy z Pekinem, a być może nawet je uniemożliwi. Mamy więc odpowiedź dlaczego wywiad lidera Trójmorza - Niemiec i amerykański zaczynają produkcję takich fake newsów. To może również oznaczać, że Ukraińcy bardzo poważnie potraktowali propozycje chińskie i coś już może się dziać w tle.

Źródła: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Oto-jak-Chiny-chca-dostarczac-Rosji-drony-kamikadze-8495174.html
https://www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/chinska-propozycja-pokojowa/