logo
Email Hasło
Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
23 stycznia

Kolejny smutny mem


W tym samym dniu - 23 stycznia

  "Chiński dron nigdy nie musi lądować. Energia dostarczana laserem" - powiększa się chińskie zapóźnienie :), a co z patentami?
  "San Francisco oferuje 5 mln dolarów dla każdego czarnoskórego mieszkańca. Jest jeden warunek" - ..... czy to wymaga komentarza :)
  Zestawienie sprzętu wojskowego dostarczonego przez Polskę na Ukrainę
  "Człowiek USA - Sikorski w wywiadzie ... PiS miał moment zawahania w kwestii rozbioru Ukrainy." To już skurwysyństwo level hard - Rosja to wykorzysta ...
  Na czeskim TT straszne zamieszanie bo kandydat na prezydenta Babiš zadeklarował że w razie ataku Rosji na PL mimo zobowiązań w NATO Czechy nie udzielą nam pomocy wojskowej
  Jak się magazynuje gaz? Wideo
  Polska pierwszy raz od lat wróciła na pozycję eksportera energii elektrycznej. Było to możliwe dzięki znacznemu wzrostowi produkcji w elektrowniach wiatrowych (o 25% r/r) i słonecznych (o 100% r/r)
  W 1990 r. Polak był 8 razy bogatszy od Chińczyka. W 2020 r. już tylko 2 razy.
  Amerykanie odwołują kolaps Chin z powodu pandemii :)
  Zdecydowałem, że jeśli zostanę prezydentem w moją drugą podróż udam się z wizytą do Polski
  Francja i Niemcy starają się o odnowienie współpracy działając głównie na niwie energetyki
  Wraca normalność :)
  Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow odwiedza RPA (członka BRICS) po raz pierwszy od inwazji na Ukrainę, której Pretoria odmówiła potępienia. RPA planuje przeprowadzić w lutym wspólne ćwiczenia morskie z Rosją i Chinami na Oceanie Indyjskim
  W Kaliningradzie bez zmian: inflacja, recesja, wojenne poszukiwanie zdrajców
  Smutne Mem za darmo
  "85 proc. obywateli Ukrainy popiera utworzenie unii z Polską i Wielka Brytanią. 80 proc. opowiada się za sojuszem ukraińsko-polsko-litewskim."
  "Amerykańskie media: W wojnie z Chinami USA zabraknie amunicji w ciągu tygodnia" - muszą mieć zapewnione stałe dostawy z Państwa Środka wtedy mogą walczyć :)