logo
Email Hasło
Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
28 listopada

Stało się, Chińczycy opanowali technikę pomniejszania milionów ton towaru do powierzchni 9 samolotów transportowych :)

Trwa grillowanie chińskiej żaby. Najpierw pojawił się fake, o transportach chińskich ciężarówek, potem fake o pociskach z Państwa Środka, którymi mieli się posługiwać Rosjanie. Od kilku dni grzany jest temat Migów, podobno wszechmocni Chińczycy zablokowali, a teraz jakiś 9 tajemniczych transportów. Kto ma pojęcie o tym, ile ton towarów potrzebuje codziennie walcząca armia, ten wie, że takie transporty to jest żart i kpina. Aby cokolwiek przesłać potrzebny jest most powietrzny i dziesiątki takich lotów DZIENNIE, co i tak jest kompletnie bez sensu, bo to kosztuje potworne pieniądze. Ci co się na tym choć trochę znają wiedzą, że jeśli dostawy ruszą, to tylko koleją. Mogą sobie sunąć cicho, spokojnie, za cholerę nikt tego nie wykryje, do tego połączenia drogowe, oba państwa ze sobą graniczą, wymiana może być płynna i bez żadnego problemu. Wysyłanie jakiś samolotów, włączanie do tego transponderów, aby świecił jak gwiazda na niebie, to już jakiś kompletny nonsens. Przecież oni ze sobą graniczą!

Pytanie najważniejsze, komu zależy, aby zrobić z tego sensacje. Czyżby Rosjanie i Amerykanie wrócili do presji na Chiny w celu wkręcenia ich w tą wojnę na Ukrainie? Przypominam, że liczne prowokacje wokół Tajwanu tego nie załatwiły.

Warto pamiętać jeszcze o jednym, że w rosyjskich sprzęcie Ukraińcy nie znajdują chińskich części, ale podzespoły z .... Zachodu.

Kwestia przekazania Migów i rzekomego udziału w tym Chińczyków
Wyszło by na to, że Chińczycy kilka dni przez eskalacją rozkazali amerykańskim i brytyjskim wojskom opuścić Ukrainę, potem zablokowali dostawy czołgów, samolotów, pocisków dalekiego zasięgu i dronów z Zachodu, a na końcu wymusili na Niemcach w Unii wprowadzenie sankcji na Polskę, a na Amerykanach żądania wypłacenia >230 mld zł za holocaust ... wszechmocni Chińczycy :)

Źródła:
https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-rosyjska-bron-jest-wyposazona-w-mikroczipy-zachodniej-produk,nId,6209631
https://tech.wp.pl/zachodnie-podzespoly-w-rosyjskiej-broni-bez-zewnetrznej-pomocy-rosja-jest-bezsilna,6835637814487744a
https://en.defence-ua.com/events/russia_actively_supplies_something_from_china_with_the_an_124_cargo_planes_flights_conducted_almost_every_day-4974.html