logo
Email Hasło
Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
19 października

Na polecenie USA zorganizowaliśmy w W-wie antyirańską konferencję ...

Na polecenie USA zorganizowaliśmy w W-wie antyirańską konferencję, tak więc nie ma szans, aby Iran liczył się z polskim zdaniem w kwestii dostaw rakiet i dronów do Rosji, paradoksalnie zawsze w Teheranie mieliśmy bardzo wysokie notowania. Jedną konferencją zniszczyliśmy relacje z Persami, które budowaliśmy latami. Teraz zrobić i tak nic nie możemy, bo USA pogrożą palcem.

Amerykanie powoli acz skutecznie rozmontowują chińskie "17+1", których przypomnę jesteśmy w Europie liderem. Nie ma tam już Łotwy, Estonii ....
Na dodatek wszystko wskazuje na to, że wraz z Bidenem Amerykanie już się zdecydowali i stolicą Trójmorza został definitywnie i już na stałe .... Berlin.
Nie mam wątpliwości, że jedynie kwestią czasu jest, jak Rosja odwróci się od Chin i wtedy wracamy do naszych ulubionych szparagów, z tą różnicą, że będziemy walczyć o robotę przy nich z Ukraińcami, którzy też zostaną wyrolowani. Przypominam, Putin w marcu 2022 dał zielone światło Ukrainie na wstąpienie do Unii. Ukraińcy nie tak dawno wstrzymali się w ONZ nad głosowaniem przeciwko Chinom w kwestii rzekomych prześladowań muzułmanów, temat ten od lat od lat maglują Amerykanie. Może to jedynie podziękowania za brak chińskich dostaw do Rosji, może coś więcej?

Wraz z tym rosyjskim zwrotem na Zachód pojawią się dla nas chińskie propozycje, problem jednak taki, że o ile pisowcy mogliby w patriotycznym uniesieniu zaakceptować chińskie gwarancje bezpieczeństwa (tak jak to zrobił Kazachstan), tak przygotowywani do rządzenia przez amerykańską ambasadę w PL sorosowcy są, przypominam od lat jeuropejczykami, którzy jedynie urodzili się w jednym z województw w Afryce Europy.