logo
Email Hasło
POCZTA GPro . Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
9 grudnia

PiS/PeŁo ogłosiły swój sukces związany z elektrowniami atomowymi

Pomijając cenę, która sama w sobie jest skandalem, to przypominam, że OZE nie jest żadną ekologią. Im droższy prąd > większy smog i syf. Najbardziej ekologiczny w polskich warunkach jest węgiel, który oferuje nam nie tylko pełną niezależność energetyczną, stały dopływ dewiz, ale i najtańszą energię elektryczną. Być może równie korzystne są biogazownie i geotermia. Poprzez złe wybory sami sobie zakładamy pętle na szyję i uzależniamy kraj od zagranicy, ale być może o to w tym wszystkim chodzi?

@smutne.oczy.drobiu

♬ dźwięk oryginalny - smutne oczy drobiu

Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 9 grudnia

  JP II 1986
  Nawrocki bez zmian Wideo
  Trwa podmiana celu
  Trochę tego jest
  Niemcy pomagają Republice atakować ... Wideo
  Odpalony....
  Oligarchia na Ukr ma swoje plusy
  Ochrona dla Ukraińców w UE ograniczona? Komisja przychyla się do wniosku
  Migranci do pilnego odesłania daleko w świat
  Drony... Wideo
  Niemcy mają sojusznika
  Chyba za dobrze szło..
  Niemcy już się szykują na Chińczyków...
  On już jeuropejczyk Wideo