logo
Email Hasło
POCZTA GPro . Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
3 lutego

Czy Polska powinna brać udział w przyszłych negocjacjach dotyczących wojny na Ukrainie?

Jak to tak, sojusznika nie zaprosili, ludzie. No dramat :) A.Duda może nie pamiętać, że w Teheranie, Jałcie i Poczdamie Polska nie była 4 krajem, bo sama była obiektem rozbiorów. Zawsze karnie woził klęcznik do Waszyngtonu, ale niestety wygląda na to, że nic się to zdało, ale być może na jakiś panel zaproszą, aby nie stękał. Smutne, że nasze miernoty muszą to przechodzić jeszcze raz. Niestety 8 lat polityki PiSu + rok PO/PSL zostały już zmarnowane.

W Jałcie wprawdzie dopuszczono wycieruchów Stalina do jakiś rozmów panelowych, ale jak Bierut domagał się oddania Lwowa ZSRR, to nawet Stalin doszedł do wniosku, że to chyba nie ma sensu, bo się robi kabaretowo :)



Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 3 lutego

  Trochę tego jest
  Niemcy pomagają Republice atakować ... Wideo
  Odpalony....
  Oligarchia na Ukr ma swoje plusy
  Ochrona dla Ukraińców w UE ograniczona? Komisja przychyla się do wniosku
  Migranci do pilnego odesłania daleko w świat
  Drony... Wideo
  Niemcy mają sojusznika
  Chyba za dobrze szło..
  Niemcy już się szykują na Chińczyków...
  On już jeuropejczyk Wideo
  TV Russia Today, a nie to TV Republika
  Wcale bym się nie zdziwił :)
  Stary Morawiecki o Rosji Wideo
  Europa wzmacnia sektor półprzewodników. Miliony euro dla niemieckiej firmy
  Bez Polski i Włoch podczas negocjacji pokojowych? "Mieli pretensje"
  Waszyngton łagodzi sankcje. Z listy usunięto kilku obywateli Rosji
  Kaczyński zwróci order Ukraińcom. "Wyraz lojalności"
  Międzymorze gospodarcze, pierwsze kroki
  Prezes PiS: W Gdańsku jest banderowiec, konferencja powinna zostać odwołana
  Bardzo ciekawa rywalizacja - fake?
  Ograniczenia paliwowe rozprzestrzeniły się na 16 regionów w Rosji