logo
Email Hasło
POCZTA GPro . Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
3 lutego

Czy Polska powinna brać udział w przyszłych negocjacjach dotyczących wojny na Ukrainie?

Jak to tak, sojusznika nie zaprosili, ludzie. No dramat :) A.Duda może nie pamiętać, że w Teheranie, Jałcie i Poczdamie Polska nie była 4 krajem, bo sama była obiektem rozbiorów. Zawsze karnie woził klęcznik do Waszyngtonu, ale niestety wygląda na to, że nic się to zdało, ale być może na jakiś panel zaproszą, aby nie stękał. Smutne, że nasze miernoty muszą to przechodzić jeszcze raz. Niestety 8 lat polityki PiSu + rok PO/PSL zostały już zmarnowane.

W Jałcie wprawdzie dopuszczono wycieruchów Stalina do jakiś rozmów panelowych, ale jak Bierut domagał się oddania Lwowa ZSRR, to nawet Stalin doszedł do wniosku, że to chyba nie ma sensu, bo się robi kabaretowo :)



Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 3 lutego

  Nie jest to dziwne, bo cel jest odwrotny
  Takie cuda, będą mogli Polsce dostarczać
  Jest wsparcie z Moskwy dla Nawrota
  Tylnymi dzwiami
  Prezent za wybór FC w Jaworznie
  Ta firma , to kulturowy rzeźnik
  Wsparcie z Rosji dla decyzji Nawrockiego Wideo
  Wrzutka...?
  Przerażające... Wideo
  Łukaszenko o Izraelu Wideo
  Mamy 61 mld ton węgla. Ukraińcy apelują do nas o opamiętanie
  Wielka Brytania dostarczy Ukrainie nowe pociski. USA nie będą mogły decydować o atakach na Rosję
  "Wołodymyrze, drogi panie prezydencie". Nawrocki z apelem do Zełenskiego
  Nie ma przypadku
  Międzymorze wykuwa się w połączeniach biznesowych
  Budowa nowej kopalni upadnie przez podatek? "Zniechęca nawet polskich inwestorów"
  Czołgi
  Celny strzał Wideo
  Kto sponsorwał Hamas?
  Niemcy bez zmian Wideo