Ktoś mnie zapytał, kiedy Polska będzie bezpieczna?
Otóż wtedy kiedy USA pogrążą się w chaosie, a taka armada wpłynie do portu w Gdyni. Nieco mniejsza odwiedziła Gdynię w 2015 roku. Ideałem byłby upadek USA, bo wtedy nikt i nic nie uratuje Rosji przed rozpadem. Niemcy bez udziału Rosji i USA nie będą w stanie pokonać krajów Międzymorza.
Jest jeszcze jedna ważna kwestia. Tylko Ukraina w Międzymorzu (16+1) pozostanie krajem przychylnym Polsce, w przypadku kiedy jej częśćt będzie w Unii Niemcy i Rosjanie zrobią wszystko, aby była antypolska.
Oczywiście Chińczycy na Tajwanie też muszą być dumni z rosnącej potęgi Chin, o czym w propagandzie amerykańskiej się nie mówi.
Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 3 listopada
Same cuda :)
Czy Oś zla planuje tam cos podpalić?
Oczywista oczywistość
Ciekawa sytuacja z ruskim zbozem
KPn to sojusznik Rosji, tak więc nie dziwne
AI i ekonomia
Ale po co o tym mówić
Niejawny kwestionariusz z Waszyngtonu trafił do krajów NATO. Amerykanie stawiają w nim twarde warunki
„To cicho zabija Palestyńczyków”. Izraelczycy przejęli źródła wody na Zachodnim Brzegu
Zełenski nie odpuszcza w sprawie zgody na produkcję Patriotów. "Mam nadzieję, że to otrzymam"
"Islamska republika z bronią jądrową". Netanjahu o Wielkiej Brytanii
Kolejny szturm migrantów na Ceutę? Niepokojąca kampania w sieci
Najpierw w Moskwie, teraz w Waszyngtonie
Postawa Niemiec
Jedna ciekawa informacja
Mi to wygląda na działanie Mossadu i FSB, być może wspólne
Rosja - Chiny, ciekawy materiał AI
Braun, żymianin?
Efekty pracy braunów, konfy, kamratów, ruskich trolli, użytecznych idiotów.... i całej reszty miernot