logo
Email Hasło
POCZTA GPro . Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
24 grudnia

Dołączam się do życzeń Ambasady USA, jedynych władców naszego bantustanu

A więc życzę Państwu tego samego co Ambasada USA, czyli Wesołego Żarcia podczas corocznego Świątecznego i Noworocznego Urlopu :) Aby chanuka nam radość niosła i pomyślność, jedyna dozwolona religijna uroczystość w Sejmie i Pałacu Prezydenckim, wprowadzona przez prezydenta L.Kaczyńskiego. Świętujmy więc, bo jak nie będziemy świętować, to znowu zmienią władzę :)

Podsumowanie roku: grudzień 2023
(+) kontrola nad Wojskiem Polskim oddana USA (w czasach PIS)
(+) kontrola nad służbami po 89 roku oddana USA (mazowieckie, gieremki .... )
(-) polityka zagraniczna (w trakcie - proces federalizacji amerykańsko-niemieckiej Rzeszy)
(+/-) sądownictwo
(-) przyjęcie euro (w trakcie)
(+) kontrola nad emisją polskich kanałów telewizyjnych oddana Amerykanom (w czasach PO/PSL sprzedano Emitel Amerykanom)
(+) sprzedaż większości mediów (wszystkie ekipy oprócz PiS i rząd Olszewskiego)
(+/-) suwerenność energetyczna (atom) oddana częściowo USA, Korea pozostaje w grze (PiS)

Do tego przegrana wojna kulturowa i ekonomiczna (PL z kraju przemysłowego stała się krajem rolniczym).

Ps. Już nieoficjalnie - zdrowych, spokojnych, Świąt Bożego Narodzenia.

Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 24 grudnia

  Polski biznes podbija Ukrainę. Ponad 57 miliardów złotych z eksportu i historyczny rekord
  Lekcja dla Polski? Niemcy twardo negocjują ws. lojalnego skrzydłowego dla F-35
  Soros w innej postaci?
  Bo to byli...
  "Czterech gości u prezydenta. Ruszył nieformalny szczyt liderów"
  "Szwedzcy armatorzy zasilił rosyjską flotę cieni 10 tankowcami" Tekst
  JP II 1986
  Nawrocki bez zmian Wideo
  Trwa podmiana celu
  Trochę tego jest
  Niemcy pomagają Republice atakować ... Wideo
  Odpalony....
  Oligarchia na Ukr ma swoje plusy
  Ochrona dla Ukraińców w UE ograniczona? Komisja przychyla się do wniosku
  Migranci do pilnego odesłania daleko w świat
  Drony... Wideo
  Niemcy mają sojusznika
  Chyba za dobrze szło..
  Niemcy już się szykują na Chińczyków...
  On już jeuropejczyk Wideo