Wiem, że wydaje się to szokujące, ale od 33 minuty w S&F mówią "coś" półgębkiem o roli Chin w Afryce Europy
Jeszcze nie do końca rozumieją o co chodzi, ale jest to różnica kolosalna, dotąd bowiem temat ten praktycznie nie istniał. Ogólnie jest to przewrót kopernikański, czekam na to bowiem kilka lat, może się doczekam, że stanie się to stałym tematem debaty o Polsce, bo ciągłe promowanie amerykańskich interesów w Afryce Europy od bardzo wielu miesięcy niewiele ma wspólnego z polskimi interesami, szczególnie, że nawet Przemo (vel Grajewski) załapał, że Amerykanie zdjęli pisowców ze stołka :) Nie wie jeszcze dlaczego :)
Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 19 listopada
Nie jest to dziwne, bo cel jest odwrotny
Takie cuda, będą mogli Polsce dostarczać
Jest wsparcie z Moskwy dla Nawrota
Tylnymi dzwiami
Prezent za wybór FC w Jaworznie
Ta firma , to kulturowy rzeźnik
Wsparcie z Rosji dla decyzji Nawrockiego
Wrzutka...?
Przerażające...
Łukaszenko o Izraelu
Mamy 61 mld ton węgla. Ukraińcy apelują do nas o opamiętanie
Wielka Brytania dostarczy Ukrainie nowe pociski. USA nie będą mogły decydować o atakach na Rosję
"Wołodymyrze, drogi panie prezydencie". Nawrocki z apelem do Zełenskiego
Nie ma przypadku
Międzymorze wykuwa się w połączeniach biznesowych
Budowa nowej kopalni upadnie przez podatek? "Zniechęca nawet polskich inwestorów"