logo
Email Hasło
POCZTA GPro . Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
26 października

Targowica 2.0: Dziś Tomasz Siemoniak zadeklarował, że jest zwolennikiem oddania kompetencji w zakresie... POLITYKI OBRONNOŚCI CZY ZAGRANICZNEJ do amerykańsko-niemieckiej Rzeszy

Program "Jebać PiS" przechodzi powoli w "po ch*j MSZ" i "po ch*j nam MON".

Wygląda na to, że polski MSZ i MON będą już tylko placówkami unijnymi. W przypadku MON, to Wojsko Polskie od dawna jest już kontrolowane przez Pentagon, tak więc nic się nie zmieni, w przypadku MSZ, to już nowość.

Finis Poloniæ!

Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 26 października

  Ochrona dla Ukraińców w UE ograniczona? Komisja przychyla się do wniosku
  Migranci do pilnego odesłania daleko w świat
  Drony... Wideo
  Niemcy mają sojusznika
  Chyba za dobrze szło..
  Niemcy już się szykują na Chińczyków...
  On już jeuropejczyk Wideo
  TV Russia Today, a nie to TV Republika
  Wcale bym się nie zdziwił :)
  Stary Morawiecki o Rosji Wideo
  Europa wzmacnia sektor półprzewodników. Miliony euro dla niemieckiej firmy
  Bez Polski i Włoch podczas negocjacji pokojowych? "Mieli pretensje"
  Waszyngton łagodzi sankcje. Z listy usunięto kilku obywateli Rosji
  Kaczyński zwróci order Ukraińcom. "Wyraz lojalności"
  Międzymorze gospodarcze, pierwsze kroki
  Prezes PiS: W Gdańsku jest banderowiec, konferencja powinna zostać odwołana
  Bardzo ciekawa rywalizacja - fake?
  Ograniczenia paliwowe rozprzestrzeniły się na 16 regionów w Rosji