logo
Email Hasło
POCZTA GPro . Dostęp do serwisu -->ZRZUTKA od 9 zł/m
14 marca

"Promujemy [...] obecność amerykańską w Europie" Jacek Bartosiak (Strategy & Future), 12.2022

Zakładamy, że kierunek federacyjny jest już wybrany przez ojców założycieli, czyli Niemcy/USA i nie ma odwrotu od tej formy rządów. Dla USA jest to duża wygoda, bo wszystko ustalają jedynie z Berlinem bez szarpania się z europejskimi karaluchami.
Przypominam, że mieliśmy swoje 5 minut w czasach D.Trumpa, ale tylko po to, aby trochę postraszyć Niemców, powrócono do starego i sprawdzonego na dobre i złe sojuszu zwanego "partnerstwem w przywództwie", które zaproponował Niemcom już w 2005 roku G.Bush. Nie ma co się obrażać, bo to, że tak się stanie było oczywiste.



Ostatnie wiadomości z 3 ostatnich dni do 14 marca

  Nie jest to dziwne, bo cel jest odwrotny
  Takie cuda, będą mogli Polsce dostarczać
  Jest wsparcie z Moskwy dla Nawrota
  Tylnymi dzwiami
  Prezent za wybór FC w Jaworznie
  Ta firma , to kulturowy rzeźnik
  Wsparcie z Rosji dla decyzji Nawrockiego Wideo
  Wrzutka...?
  Przerażające... Wideo
  Łukaszenko o Izraelu Wideo
  Mamy 61 mld ton węgla. Ukraińcy apelują do nas o opamiętanie
  Wielka Brytania dostarczy Ukrainie nowe pociski. USA nie będą mogły decydować o atakach na Rosję
  "Wołodymyrze, drogi panie prezydencie". Nawrocki z apelem do Zełenskiego
  Nie ma przypadku
  Międzymorze wykuwa się w połączeniach biznesowych
  Budowa nowej kopalni upadnie przez podatek? "Zniechęca nawet polskich inwestorów"
  Czołgi
  Celny strzał Wideo
  Kto sponsorwał Hamas?
  Niemcy bez zmian Wideo