logo
ZRZUTKA na serwis Geopolitykapro.pl
UWAGA! Wszyscy wspierający otrzymają w nowej książce autora "Geopolityka: Polska w grze mocarstw" imienne podziękowania. Najhojniejsi donatorzy zostaną dodatkowo wyróżnieni.
20 czerwca
twitPowoli wykuwa się regionalny sojusz nastawiony na powstrzymywanie Rosji.

KOMENTUJ
20 czerwca
twitCo zawdzięczamy Chińczykom w kwestii przeżyć kinowych?

Film który ma się pojawić w Chinach nie może promować ideologii LPG (są też różne inne wymogi, ale to jedna z podstawowych). Chiny są obecnie największym rynkiem kinowym świata (przeskoczyli USA), tak więc jeśli superprodukcja ma zarobić musi dostosować się do wymogów rynku chińskiego. Tak wiec jeśli chodzimy do kina na superprodukcję możemy mieć pewność, że nie będzie tam ostrej propagandowej sieczki LGBT, znanej np. z seriali Netflixa. Ogólnie mam wrażenie, że Żydzi, którzy stanowią trzon Kominformu, już się z tym pogodzili w tej akurat materii, zyski po prostu wygrały z ideologią :)

KOMENTUJ
20 czerwca
twitKominform vs. Polska

Kiedyś Niemcy (pewnie również Rosjanie też) przywozili kasę w torbach, ale potem zaczęli inwestować wyszukując "talenty", lans takich grafomanów jak Twardoch, czy Tokarczuk nie jest przypadkowa, do tego sponsorowanie tzw. fałszerzy holokaustu - Gross, Engelking, Grabowski ... Kluczem jest jednak robienie dużej polityki pod płaszczykiem ideologii LGBT, która umożliwia nie tylko wykorzystanie małolatów, ale przede wszystkim ich formatowanie. Nie zawsze to jednak wychodzi np. poseł Biedroń podczas jednej z konferencji wprost "wyśpiewał", że bierze pieniądze niemieckie i nie widzi w tym nic złego. Niemiecki wywiad BND nie był zapewne zadowolony z takiej inwestycji :) Można posła Biedronia lubić lub nie lubić, ale jedno jest pewne jest bardzo szczery

KOMENTUJ
19 czerwca
twitSzkoda, że cały czas Chińczycy się nie zdecydowali.

KOMENTUJ
19 czerwca
twitKominform vs. Polska

Dla Kominformu najczęściej nieświadomie pracują użyteczni idioci.

KOMENTUJ
19 czerwca
twitPo Francji, Belgii, USA, Danii również Szwecja musi wysłać wojsko do pacyfikacji czarnych i islamskich gett.
Kalifaty tuż tuż.

KOMENTUJ
19 czerwca
twit
KOMENTUJ
19 czerwca
twitTo, że demokracji w Niemczech nie ma po 1945 roku to wie każdy. Według mnie to nawet lepiej, że jest taka demokracja fasadowa (kanclerz wybierany jest wcześniej przez bezpiekę i główne media), bo jak ostatnio Niemcy mieli pełnię demokracji, to wybory wygrał A.Hitler.

KOMENTUJ
19 czerwca
twitChińczycy żadnej wojny z Tajwanem prowadzić nie będą. Zdominują ich ekonomicznie tak, aby sami poprosili o powrót do macierzy.

KOMENTUJ
19 czerwca

KOMENTUJ
19 czerwca

KOMENTUJ